Michał Zieliński – twórca wideoklipów, form dokumentalnych oraz krótkich form filmowych. Jako montażysta realizował spektakle teatru telewizji, dokumenty oraz filmy krótkometrażowe. Często zapraszany do współpracy jako operator do niekonwencjonalnych produkcji filmowych, gdzie wykazywał się nie tylko wiedzą z zakresu realizacji filmowej, ale także wyczuciem w doborze środków do uzyskania oryginalnego i intrygującego „klimatu” filmu. Michał spełnia się również na polach eksperymentów muzycznych oraz w działaniach społecznych. Na co dzień prowadzi Agencję 360 Uluru Studio, gdzie zajmuje się szeroko pojętą komunikacją wizualną i produktową. Nauki pobierał na Akademii Technik Komputerowych w Poznaniu, Camerimage Film School w Toruniu, Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Obszary, którymi się zajmuję: komunikacja wizualna i produktowa, produkcje filmowe i telewizyjne, edukacja filmowa, działania społeczne z młodzieżą.

Pracuję w kulturze, bo kultura zbliża ludzi i otwiera nas na marzenia.

Największy plus pracy w kulturze, to dzielenie się doświadczeniem i wywoływanie uśmiechu na twarzach dzieci, które przełamują swoje bariery.

Największe wyzwanie związane z pracą w kulturze, to uwrażliwienie ludzi i otworzenie ich na świat wielkich możliwości i cieszenie się z prostych rzeczy.

Dołączyłem do projektu, by podzielić się swoją wiedzą, która w przyszłości zaprocentuje w obszarze społecznym, gdzie często brakuje zarówno podstaw merytorycznych, jak i praktycznego ich zastosowania. Ten projekt ma szanse dać ludziom nowe spojrzenie jak dzielić się kulturą i animować społeczeństwo, które nierzadko obchodzi kulturę szerokim łukiem.

Skip to content