Ukończyłem studia licencjackie z technologii cyfrowych w animacji kultury, oraz archiwistyki i nowoczesnego zarządzania zapisami informacyjnymi na Uniwersytecie Marie Curie-Skłodowskiej w Lublinie.  Obecnie rozpocząłem studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku logistyka i administrowanie w mediach. Dopiero rozpoczynam swoją pracę w kulturze, ale już miałem okazję brać udział przy organizacji takich wydarzeń jak L’art Festiwal, czy Dygitykon. Od kilku lat jestem redaktorem portalu sixers.pl, wcześniej pisałem również dla stron zajmujących się rynkiem smartphonów

 

Obszary, którymi się zajmuję: media społecznościowe, prowadzenie stron internetowych, realizacja wydarzeń, kontakt z mediami i sponsorami.

 

Pracuję w kulturze, bo tu nigdy nie ma nudy, każdy dzień pozwala Ci działać swoją wyobraźnią.

 

Największy plus pracy w kulturze, to jak wiele możesz dzięki niej dowiedzieć się o świecie. Dzięki kulturze, wyjazd nawet na kilka kilometrów od znanych Ci rejonów jest odkrywczy i inspirujący. 

 

Największe wyzwanie pracy w kulturze, to ciągła chęć do tworzenia czegoś nowego.

 

Dołączyłem/Dołączyłam do projektu, bo chcę dalej się rozwijać, poznawać nowych ludzi, dzięki którym w przyszłości będę mógł więcej. Chcę współtworząc to przedsięwzięcie samemu też uczyć się jak dobrze tworzyć kulturę. 

 

Skip to content