„Jak złapać odbiorców w sieć?”, to darmowe szkolenie prowadzone przez Szymona Burka, oto czego na nim się dowiesz:

W godzinnym warsztacie „Jak złapać odbiorców w sieć?” przygotowaliśmy dla Ciebie szereg podpowiedzi jak zintegrować i zebrać społeczność wokół Twojej organizacji. Nie mamy gotowych rozwiązań, czy szablonów. Każdy przypadek jest bardzo indywidualny. Zatem podpowiemy Ci od czego powinieneś zacząć i na co trzeba zwrócić uwagę.
 
Sytuacja związana z pandemią całkowicie zmieniła świat. Zmieniła też podejście do działalności internetowej instytucji. Jak dobrze wiemy przez ostatnie miesiące instytucje kultury były zamknięte. Swoją działalność musiałby przenieść całkowicie do internetu. Instytucje, które do tej pory bagatelizowały Internet miały ogromny problem z przygotowaniem odpowiedniej oferty.
 
W działalności internetowej na rzecz Twojej organizacji warto być kreatywnym i nieszablonowym. Trzeba mieć wiele pomysłów, oraz rozwiązań. Jednocześnie nie zapominaj, że wszystkie działania muszą być spójne. Pamiętaj, że w tytułową “sieć” swoich odbiorców możesz pozyskać w różny sposób. Wszystko zależy od wielu czynników. Chociażby od środowiska w którym pracujesz. 

Na naszym webinarze podpowiemy jak zrobić dobrą analizę wstępną. Następnie opiszemy zasady tworzenia strategii a na końcu popracujemy nad tekstami i innymi materiałami, które będziesz tworzyć przy organizacji twojego projektu!
szymon burek, szkolenie, marketing
Skip to content